Dzień Matki

Dzień Matki to wyjątkowa okazja, którą należy umiejętnie celebrować. Niestety, wybór prezentu dla mamy to nie zawsze „łatwe i przyjemne” zadanie. Często zdarza się, że zakup upominku dla najbliższych przysparza nam największych problemów. Jeśli nie masz pojęcia „co kupić na Dzień Matki”, Prezent Simple przychodzi z pomocą.

W tej kategorii znajdziesz nasze propozycje najciekawszych, najbardziej zabawnych nadruków na ubrania i gadżety, które możesz podarować mamie. Nasz zestaw haseł i wzorów grafik jest wciąż aktualizowany. Umieszczamy w nim zarówno tradycyjne nadruki urodzinowe – tu m.in. wzory na tzw. okrągłe urodziny – jak i zabawne hasła dla mam, którym nieobce jest sarkastyczne poczucie humoru. W poszukiwaniu idealnego prezentu na Dzień Matki możesz też pójść w kierunku nadruków związanych z zawodem („Księgowa bardziej kreatywna od grafika”) lub ulubionym hobby mamy.

Wybierając wzór nadruku weź pod uwagę szeroki wybór wersji kolorystycznych ubrania. Większość haseł idealnie prezentuje się na białych T-shirtach. Warto jednak sprawdzić mniej oczywiste barwy koszulek – niebieski, żółty, a może pastelowy róż? Nie zapomnij o wskazaniu prawidłowego rozmiaru ubrania. Chcesz, aby prezent na Dzień Matki był pięknie zapakowany? Nie ma problemu. Z chęcią zrobimy to za Ciebie.

Darmowa dostawa
od 200 zł
Szybka wysyłka
Doceniona jakość