FILTROWANIE wyczyść filtry ×
Kolor
Zakres cenowy

KOSZULKI DLA PAR

Oto nasze propozycje z kategorii „koszulki dla par” – czyli sprawdzone inspiracje zakupowe na walentynki, rocznicę ślubu lub na świętowanie dowolnych, ważnych dla Was wydarzeń. Sprawdź dostępne wzory nadruków i wybierz ten, który najbardziej odpowiada Waszemu poczuciu humoru. Wśród wzorów nadruków znajdziesz zarówno klasyczne hasła typu „Żona idealna”, jak i zabawne deklaracje z kategorii „Łobuz/Łobuziara kocha najbardziej”. Nasze koszulki z nadrukiem to odzież wysokiej jakości, dostępna w pełnym zakresie rozmiarów i w kilku opcjach kolorystycznych. Super prezent na walentynki, dla zakochanych, narzeczonych lub szczęśliwie żonatych/zamężnych. Uwaga: w pakiecie taniej! Kategoria „dla par” doskonale sprawdzi się w przypadku osób szukających romantycznego prezentu na urodziny lub imieniny dla swojej drugiej połówki. Polecamy także sprawdzenie kategorii rozmaitych gadżetów z nadrukiem. Uzupełnij “zestaw dla par” o kubek z zabawnym hasłem lub dowolny typ przytulnych akcesoriów. W zestawie zawsze raźniej!
Filtruj

Wybrane opcje:
  • Koszulki dla par
  • Dla par

Szczęśliwie sparowani, czyli koszulki dla dwojga


Sympatyczna kategoria upominków „do pary” – dla niej i dla niego, na walentynki, prezent ślubny lub dowolną, wybraną rocznicę. Zaskocz swoją drugą połówkę! Wybierz wzór, który wzruszy, ucieszy lub rozbawi. Celebruj i upamiętnij ważne rocznice w stylizacji z wyjątkowym przekazem.

Ubrania typu „zestaw dla dwojga” mają stałe grono starszych i młodszych sympatyków. Ten uniwersalny, modowy trend wyraża się na wiele sposobów. Pary mogą celebrować swój związek jednolitą biżuterią, wisiorkami, różnego typu akcesoriami modowymi lub T-shirtami do pary (ang. „matching T-shirts”, „couple T-shirts”). Najpopularniejszą wersję nadruków „dla niej” i „dla niego” stanowi deklaracja statusu cywilnego, czyli koszulki z napisami „Mąż idealny”/”Żona idealna” lub „King/Queen”. Często wybierane jako uniwersalny typ śmiesznego prezentu na wieczór kawalerski/panieński lub na ślub. Opcja „prezent na walentynki” może obejmować dowolny typ napisu, jednoznacznie wskazujący na romantyczny charakter związku („Łobuz kocha najbardziej”/”Łobuziara”).

Niektóre pary preferują z kolei spersonalizowane T-shirty. Z nadrukami zawierającymi imię ukochanej osoby, datę rocznicy lub dowolną treść o „specjalnym” znaczeniu dla dwojga.

Koszulki dla zakochanych – jak kupować, aby prezent się spodobał?


Idealnie, jeśli kupujący zna poczucie estetyki, typ humoru i hobby swojej „drugiej połówki”. W razie wątpliwości warto zapytać o preferencje. Poszukującym prezentu związanego z zawodem lub określoną pasją partnera/partnerki polecamy zapoznanie się z kategoriami upominków hobbystycznych.

Ciekawą alternatywą może być przemyślany, wspólny zakup. Sklep z koszulkami Prezent Simple umożliwia klientom opcję wzbogacenia nadruku o własny napis, grafikę lub wykonanie w pełni autorskiego wzoru. Wystarczy uruchomić pokłady własnej kreatywności, estetyki i poczucia humoru. W łatwy i szybki sposób powstanie upominek niebanalny, niepowtarzalny, „tylko dla Was”. Z pewnością warto też sprawdzić, jak nadruk prezentuje się na różnych wersjach kolorystycznych koszulek. Zamiast klasycznej, biało-czarnej opcji możecie poszaleć z butelkową zielenią lub pastelowym różem. Koszulki dla par Prezent Simple dostępne są w pełnej wersji rozmiarowej.

Ładowanie...