Kurła, potopiły się te ryby chyba - Kubek dla wędkarza

PRODUCT CODE309856

1. Type
2. Size
Uniwersalny
Size chart
3. Color
Pack for a gift for 2.33€.   See packaging
9.32

Product description

Solidnie wykonany, śmieszny kubek na prezent dla wędkarza. Idealny jako zabawny podarunek na urodziny, imieniny lub element zestawu upominkowego. Kubek o pojemności ok. 330 ml dostępny jest w białej lub czarnej wersji kolorystycznej. Produkt ozdobiony kolorowym nadrukiem z grafiką przedstawiającą nosacza i duży, biały napis „Kurła, potopiły się te ryby chyba”. Prezent, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego. Niezależnie od tego, czy trafi do doświadczonego, wędkarskiego wyjadacza, czy do początkującego amatora rybnych połowów.

Kubek dla wędkarza Prezent Simple to:


  • oryginalny, zabawny nadruk z „nosaczem wędkarzem”,
  • grafika wysokiej jakości, odporna na ścieranie,
  • niepowtarzalny prezent dla kolekcjonera lub hobbysty,
  • solidny produkt, który przetrwa niejeden sezon wędkarski,
  • duża pojemność i praktyczna forma,
  • personalizacja – możliwość zaprojektowania własnego wzoru napisu.

Kubek wędkarski z nadrukiem to produkt, którego nie może zabraknąć w podręcznym zestawie profesjonalnego poławiacza ryb. Gotowy do przejścia testu sprawności w terenie lub do wyeksponowania na półce – będzie pięknie prezentować się obok licznych, wędkarskich trofeów :) Jako element bazy biurowych gadżetów przypomni o ukochanym hobby, umilając odliczanie do kolejnego weekendu. Produkt polecany dla hobbysty – na urodziny, imieniny, z okazji okrągłego jubileuszu. Zabawny gadżet na Dzień Ojca, Dzień Dziadka lub na walentynki dla męża wędkarza.

Prezent Simple gwarantuje szybkie, sprawne i bezpieczne przeprowadzenie procesu zakupu. Po wybraniu wzoru dostępna jest opcja podglądu dodatkowych kategorii produktów, na które można nałożyć nadruk. Jeśli planujesz skompletowanie „wypasionego zestawu dla wędkarza”, kubek to dopiero początek… Kupującym umożliwiamy wybór opcji estetycznego opakowania. Adresat przesyłki otrzyma produkt zapakowany w piękne, białe pudełko ze wstążką. Kubek wędkarski Prezent Simple dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i białej.

See the quality of ours cups

See the video of other products:

Size chart

RozmiarUniwersalny
A - szerokość8,2 cm
B - wysokość9,5 cm
C - wysokość "ucha"7 cm
Podane rozmiary mogą różnić się w rzeczywistości o +/- 2 cm.

Shipment

The order is produced within 1-5 working days from the time of payment or placing an order on delivery. Usually, shipping takes place on the second business day.
3.95 €
Courier delivery
DPD 1-2 days
5.12 €
Courier - Cash on delivery
DPD, to 35.05  € in cart 1-2 days
od 4.18 zł do 4.65 €
InPost Paczkomaty 24/7
1-2 days
0,00 €
Personal reception
in Poznan 0 days
Możliwość płatności kartą i gotówką przy przesyłce pobraniowej
By over 46.73  € free shipping We also carry out international shipments within the European Union (post and courier). Price in cart.
Free shipping
from 50  €
Fast shipping
Appreciates  the quality