Od dnia 19.05.2023 obowiązuje nowy regulamin.
FILTROWANIE wyczyść filtry ×
Kolor
Zakres cenowy

DLA BUDOWLAŃCA

Hasło „prezent dla budowlańca” może budzić jednoznaczne skojarzenia z mocnymi trunkami. W Prezent Simple obalamy krzywdzące stereotypy, związane z tym wymagającym i niełatwym zawodem. Podpowiemy Ci, jak szybko znaleźć najciekawsze wzory haseł i grafik na zabawne akcesoria i koszulki dla budowlańców. W tej kategorii znajdziesz gadżety dla budowlańców, które mogą posłużyć za prezent urodzinowy, imieninowy lub na dowolną okazję, którą warto świętować. Potrzebny zabawny upominek dla kierownika budowy lub pomysł na prezent dla kolegi z pracy? Wiemy, jak Ci pomóc. Sprawdź najnowsze wzory nadruków na kubki, koszulki i bluzy męskie. Idealnym uzupełnieniem zestawu upominkowego dla pracownika budowy będzie kamizelka odblaskowa. Jak wiadomo, bezpieczeństwo na budowie to podstawa. Nasze kamizelki polecamy jednak w kategoriach rozrywkowych jako uzupełnienie urodzinowej lub imieninowej imprezy. Przeglądaj wzory nadruków, sprawdź dostępne gadżety i skorzystaj z możliwości zapakowania koszulki dla budowlańca w eleganckie pudełko ze wstążką.
Filtruj

Wybrane opcje:
  • Dla budowlańca
  • Według zawodu

 

Śmieszny prezent dla budowlańca – koszulka, kubek?

 

Nie bez powodu przyjęło się stwierdzenie, że budowlańcy to osoby o wyjątkowo sarkastycznym poczuciu humoru. Dowcipy o standardach pracy polskich budowlańców sięgają czasów PRL-u, współczesnych bawią z kolei memy o kierownikach i pracownikach budowy. „Budowlanka” obrosła też wieloma stereotypami. Pozytywne dotyczą sprytu i znajomości rzemiosła, w negatywnych często pojawia się wątek „kierownika Janusza”. Pewnym jest to, że ten niełatwy zawód wymaga cierpliwości a często i dystansu do trudnych warunków pracy. Stąd memy o niezliczonych sposobach optymalizacji czasu pracy i niekończących się przerwach, spędzanych na spożywaniu napojów wysokoprocentowych. Podsumowując: zabawny upominek „z jajem” i śmieszne gadżety dla budowlańca to dobry kierunek, gdy szukamy humorystycznego gadżetu dla osoby związanej zawodowo z budownictwem.

 

Śmieszne gadżety dla majsterkowiczów

 

W Prezent Simple specjalizujemy się zarówno w upominkach uniwersalnych, hobbystycznych, jak i niszowych – przeznaczonych dla osób wykonujących różne zawody. Lubiących humor klasyczny lub mocno satyryczny. Mamy koszulki i kubki dla fanów popularnych dowcipów o „kierowniku Januszu”, jak i dla młodszych, preferujących nowinki ze świata internetowych memów. Stawiamy na różnorodność nadruków, dając naszym klientom do ręki dodatkową, ciekawą opcję – czyli możliwość zaprojektowania własnego, niepowtarzalnego wzoru koszulki. Wierzymy, że poszukującym idealnego prezentu dla budowlańca lub domowego „fachmana” nie zabraknie kreatywności.

Prezent Simple podpowiada, jakie wzory nadruków i haseł mogą przydać się do stworzenia idealnego zestawu upominkowego dla pracownika budowy. Wybierz wzór hasła i sprawdź, na jakim typie produktu możemy go umieścić. W tej kategorii znajdziesz nadruki na koszulki, bluzy, kubki i inne gadżety dla budowlańca. Ze szczególną myślą o pracownikach budowy poszerzyliśmy naszą ofertę o kamizelki odblaskowe z zabawnym nadrukiem. Nie da się ukryć, że są wyjątkowo twarzowe.

 

 

Wybieramy wzór nadruku

 

ProduktPrzykładowy nadrukDla kogo? Na jaką okazję?
T-shirt Po szklanie i na rusztowanie” „To się zateguje” Koszulka to uniwersalny, praktyczny prezent urodzinowy lub imieninowy. Jeśli przypadnie do gustu solenizantowi, być może założy ją nawet do pracy?
T-shirt "I po co te studia Stasiu, jak po 5 latach nauki kopać nie potrafisz" Zabawny prezent dla inżyniera, absolwenta studiów lub młodego pracownika budowy. Na zachętę i odwagę do zdobywania nowych doświadczeń.
kamizelka odblaskowa „Kask na głowie chroni nie łeb budowlańca, ale dupę kierownika budowy” Idealny prezent dla kierownika budowy lub pracownika, który do takiego stanowiska aspiruje. W kategorii nadruków polecamy szczególnie hasła w stylu porad doświadczonych zarządców budowlanych.
bluza „Panie, bez młota to nie robota” „Zawsze tak robimy i jest dobrze” Oryginalny prezent dla fachowców z poczuciem humoru.
kubek „Pierwsza blacha, pierwsza flacha” „Chluśniem, bo uśniem” Symboliczny upominek lub uzupełnienie zestawu prezentowego „dla budowlańca”. Pamiętaj, że przerwa na kawę – lub inne, wzmacniające napoje – to podstawowe prawo ekipy budowlanej
kubek „Jest jak jest, a jest dobrze” Gadżet dla budowlańca pragmatyka. Prezent dla kierownika budowy, majstra, inżyniera, na Dzień Ojca, Dzień Dziadka. Jako zabawny dodatek do urodzinowego zestawu upominkowego.
plakat "Gwarancja do bramy i się nie znamy" Ozdoba warsztatu, garażu lub biura, której nie powstydzi się żaden doświadczony mechanik. Jedyny, słuszny certyfikat jakości, potwierdzający znajomość polskich realiów branży motoryzacyjnej.

 

 

Memy z budowlańcem

 

Nie da się ukryć, że niuanse pracy na budowie to bogate źródło memów i mniej lub bardziej wyszukanych dowcipów. Budowlankę dość szybko połączono z memami o nosaczach, czyli małpach uosabiających stereotyp „typowego Polaka”. Dlatego przygotowaliśmy dla Was śmieszne prezenty dla budowlańca. Tak powstała kategoria o wdzięcznej nazwie „Janusz na budowie” lub „Janusze budownictwa”. Dodajmy uczciwie, że nazwa odnosi się zarówno do nieuczciwych kierowników budowy, jak i do szeregowych pracowników o krótkim stażu, ale nieskończonej kreatywności.

Główną cechą „Januszów budownictwa” zdaje się być skąpstwo. Inwestycja w solidne materiały to przecież zbytek. Warto za to postawić na szeroki zakres umiejętności ekipy. Liczy się też siła perswazji i argumentu. Właściciel obiektu ma wątpliwości co do użytych materiałów i technik? „Zawsze tak robimy i jest dobrze”, a jak nie będzie dobrze „to się zateguje”. Na oddzielną uwagę zasługuje też wątek „Janusza – kierownika budowy”, znanego z „dbałości o zasady BHP” i poszanowania dla praw swoich podwładnych. „Januszostwo” może przejawiać się też w stosunku pracowników do czasu przeznaczonego na odpoczynek… ale to już inna historia. Wierzymy, że występująca tylko w memach.

 

A po pracy czas na rozrywkę… Śmieszna koszulka dla budowlańca czy kubek to bardzo dobry pomysł!

 

Prezenty z motywem piwa, imprez i rozrywki to uniwersalna kategoria, stworzona z myślą o upominkach humorystycznych. Jeśli szukasz prezentu dla budowlańca, który ma bawić (nie tylko obdarowanego), sprawdź nasze hasła dla miłośników piwa i imprez. Prezentem dla piwosza może być zgrabna koszulka, bluza lub solidny kubek z nadrukiem. Przykładowy napis? Coś z klasyki polskich toastów („Chluśniem, bo uśniem”) w wersji „pod klimat standardów BHP”: „Po szklanie i na rusztowanie”. Kubek dla budowlańca czy koszulka kierownika budowy to uniwersalne, a przede wszystkim funkcjonalne prezenty.

 

Zestaw upominkowy dla kierownika budowy

 

Zapomnij o banalnych, składkowych prezentach. W poszukiwaniu śmiesznego zestawu upominkowego dla kierownika lub kolegi po fachu warto wykazać się kreatywnością. Umiejętności inżynierskie można wykorzystać do zaprojektowania własnego wzoru nadruku. Postaw na ulubiony dowcip solenizanta, zabawne hasło lub powiedzonko. Opcja „ekstra” to możliwość wgrania własnej grafiki. T-shirt może być elementem niepowtarzalnego zestawu prezentowego, który warto wzbogacić m.in. o torbę na ramię, kamizelkę odblaskową lub czapkę z daszkiem. Masz szansę na zaprojektowanie alternatywnej “odzieży roboczej” lub stworzenie unikatowego zestawu gadżetów do biura budowlańca. Niezależnie od tego, co wybierzesz, gwarantujemy satysfakcję i spodziewany efekt humorystyczny.

 

Ładowanie...