Od dnia 19.05.2023 obowiązuje nowy regulamin.
FILTROWANIE wyczyść filtry ×
Kolor
Zakres cenowy

DLA DZIADKA

Kategoria „dla Dziadka” to zestaw szeroko rozumianych inspiracji upominkowych dla osób „młodych duchem”. W tym miejscu znajdziesz najciekawsze nadruki na T-shirty dla seniorów, emerytów i solenizantów w tzw. „dojrzałym wieku”. Większość prezentowanych wzorów można zaliczyć do kategorii humorystycznych, których nie wstydzi się osoba z dużym dystansem do swojego wieku. Asortyment jest ciągle uzupełniany o nowe wzory, a każdy z dostępnych można umieścić na szerokiej gamie produktów. Wybierz ulubiony wzór, przejdź do opisu produktu i sprawdź, jak łatwo skompletować śmieszny upominek dla seniora. Zaskocz, wzrusz, wyraź wdzięczność. Pokaż, że pamiętasz o urodzinach, imieninach i ważnych, rodzinnych uroczystościach.
Filtruj

Wybrane opcje:
  • Dla dziadka
  • Dla kogo

Kreatywne prezenty dla Dziadka, Seniora lub Emeryta

Kategoria z najciekawszymi pomysłami na prezenty dla seniorów. Znajdziesz tu zakupowe inspiracje na upominki dla Dziadka, emeryta lub sędziwego znajomego. Coś, co sprawdzi się jako celny podarunek na 60, 70 lub 80 urodziny. Podpowiemy, jaki typ produktu można wręczyć na okrągły jubileusz, a czym zaskoczyć doświadczonego pracownika, który właśnie wybiera się na zasłużoną emeryturę. Postaramy się wskazać Ci prezenty o zróżnicowanej tematyce – od uniwersalnych po humorystyczne. Pokażemy jak łatwo skompletować sympatyczny zestaw upominkowy, złożony z ubrań z nadrukiem lub zabawnych gadżetów. A to wszystko w jednej, specjalnie wydzielonej kategorii „dla Dziadka”.

Jaki prezent dla seniora?

Wybór upominku dla osoby dojrzałej nie musi wiązać się z wielogodzinnymi poszukiwaniami. Zamiast porównywać nieskończoną ilość produktów, warto skupić się na kilku kluczowych kategoriach. Na początek należy zadać sobie pytanie o typ prezentu. Do wyboru mamy zazwyczaj kategorię upominków uniwersalnych (symbolicznych), spersonalizowanych, humorystycznych, praktycznych i tych o wartości sentymentalnej. Jeśli szukamy upominku dla bliskiego członka rodziny – pierwszy wybór nie powinien być trudny. Zakup produktu w Prezent Simple zaczynamy od wskazania wzoru nadruku. W tej podkategorii znajdziesz grafiki polecane dla określonej kategorii wiekowej, ale gorąco polecamy też zestawy o podobnej tematyce np. kategorie „Dzień Dziadka” lub „Prezent na 60 urodziny”. Kolejny krok to wybór produktu – zaczynamy zazwyczaj od T-shirtu. W menu rozwijanym w opisie wzoru znajdziesz pełen zestaw dostępnych w sklepie akcesoriów. W tym momencie decydujesz o wyborze upominku praktycznego (skrzynka narzędziowa, akcesoria biurowe), sentymentalnego (kieliszek z grawerem) lub z kategorii humorystycznych (np. kamizelka odblaskowa z napisem). Każdy z wybranych prezentów możemy wysłać pod wskazany adres w estetycznym pudełku ze wstążką.

Jaki T-shirt dla dziadka?

„Kiedyś to były czasy…”

Dystans do życia i własnego wieku plus specyficzne, nieco sarkastyczne poczucie humoru – to cechy, które młode pokolenie ceni zazwyczaj w dziadkach. W poszukiwaniu prezentu dla dziadka “śmieszka” warto sprawdzić kategorie upominków związanych m.in. z memami, żartami zawodowymi i humorem spod znaku Janusza Nosacza. Seniorzy jak nikt inny potrafią snuć wciągające historie o „lepszych czasach”, fachowcach których „już nie ma” i niestworzonych “przygodach ze szwagrem”. Motyw nadruków w stylu „powrót do przeszłości” może stać się wspólnym wątkiem niepowtarzalnego zestawu upominkowego – nie tylko dla Dziadka.

„Branie zaczyna się po 60tce”

Kolejne, popularne hasło na T-shirt dla seniora. Dla osób, które zdecydowanie nie poddają się upływowi czasu. Motyw, który sprawdzi się szczególnie jako prezent na urodziny, ale można go także wykorzystać przy zestawie jubileuszowym lub „emerytalnym”.

„Kochany Dziadku, życzę Ci…”

Ostatnia z proponowanych opcji to upominki personalizowane. Formułkę życzeń możesz umieścić m.in. w wybranym przez siebie wzorze nadruku lub graweru. Zmiany da się łatwo wprowadzić w generatorze nadruków, dostępnym pod zdjęciem wybranego wzoru grafiki.

Ładowanie...