Od dnia 19.05.2023 obowiązuje nowy regulamin.
FILTROWANIE wyczyść filtry ×
Kolor
Zakres cenowy

SŁUŻBA ZDROWIA

„Prezent dla lekarza, prezent dla pielęgniarki” to szczególna kategoria z inspiracjami zakupowymi dla osób związanych zawodowo ze służbą zdrowia. Dla lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych i laborantów. W jednym miejscu zebraliśmy najciekawsze pomysły na upominki dla osób wykonujących tą wyjątkowo odpowiedzialną pracę, którą trafnie podsumowuje hasło: „Nie każdy bohater nosi pelerynę”. Polecane wzory nadruków sprawdzą się jako inspiracja na prezent urodzinowy, jubileuszowy lub symboliczny podarunek z kategorii „podziękowanie dla lekarza”. Każdy z widocznych wzorów można nadrukować także na wybrane typy gadżetów m.in. akcesoria biurowe. Szeroka oferta sklepu umożliwia szybkie i sprawne złożenie oryginalnego zestawu upominkowego. Dostępna jest także opcja personalizacji i wysyłki w ozdobnym opakowaniu.
Filtruj

Wybrane opcje:
  • Służba Zdrowia
  • Według zawodu

Kreatywne prezenty dla pracowników służby zdrowia


Jaki prezent dla lekarza, pielęgniarki, ratownika medycznego? Co kupić tacie, mamie lub koledze, który wykonuje jeden z najbardziej odpowiedzialnych zawodów? W Prezent Simple przygotowaliśmy zestaw nadruków o tematyce powiązanej ściśle ze służbą zdrowia. Nasze wzory prezentów dla lekarzy/pielęgniarek skupiają się wokół tematu wdzięczności za wysiłek włożony w trudną pracę, pokazanej m.in. przez pryzmat humoru. W tej kategorii zamieszczamy głównie wzory T-shirtów, ale prezentowane grafiki są też dostępne w wersjach na gadżety, maseczki i rozmaite akcesoria. Prezent dla pielęgniarki – którego szukasz na tej stronie – może zatem przybrać dowolną, wymyśloną przez Ciebie formę. Od uniwersalnego upominku typu „koszulka z nadrukiem” po zestaw humorystycznych gadżetów, którymi osoba obdarowana będzie mogła z dumą pochwalić się w pracy.

„Nie każdy bohater nosi pelerynę” – krótkie hasło, ważne przesłanie

Hasło zainspirowane odważną postawą lekarzy i pielęgniarek na froncie walki z koronawirusem (i nie tylko). Motyw „lekarza superbohatera” zyskał na popularności m.in. dzięki jednej z najnowszych prac Banksy’ego. Utalentowany artysta podbił serca pracowników służby zdrowia projektem, który przedstawia dziecko bawiące się lalką w kostiumie pielęgniarki z “superbohaterską” peleryną. Czytelne porównanie idealnie wyraziło uznanie i wdzięczność za pracę lekarzy.

Podobną inspirację tematyczną znajdziesz w naszej nowej serii koszulek z nadrukiem. Asortyment jest regularnie uzupełniany o nowe wzory. Wśród dostępnych modeli znajdują się m.in. bestsellerowe koszulki z cyklu „Najlepszy/najlepsza lekarz/pielęgniarka na świecie”. Treściwe hasło, którym można wyrazić wdzięczność rodzicowi, koledze lub współpracownikowi wykonującemu zawód związany ze służbą zdrowia. Model polecany zarówno jako prezent urodzinowy, jak i sympatyczny podarunek jubileuszowy.

Zabawne dodatki


Wybrany przez Ciebie wzór może stać się głównym motywem graficznym dowolnego typu akcesoriów. Pełny wybór gadżetów, na których możemy zamieścić grafikę znajdziesz na stronie produktu w rozwijanym menu. Szeroka oferta pozwoli skompletować sympatyczny zestaw upominkowy dla lekarza, pielęgniarki lub ratownika medycznego. Przykład? Do koszulki z nadrukiem możesz dobrać praktyczną torbę na ramię, czapkę z daszkiem lub fartuch kuchenny. Zestaw biurowy może obejmować elegancki plakat, etui na telefon, kubek i serię naklejek. Pakiet bardziej spersonalizowany warto uzupełnić m.in. o puzzle w kształcie serca, pluszowego misia czy uroczą, cekinową poduszkę. Wśród nietypowych dodatków na uwagę zasługują m.in. maseczki (jako akcesoria modowe), kamizelki odblaskowe i dekoracyjne skrzynki drewniane.

Wybór jest ogromny, a proces zakupu łatwy i uwzględniający wiele opcji – od wyboru wersji kolorystycznej po możliwość eleganckiego zapakowania prezentu. Aby poszerzyć opcję wyboru upominku możesz sprawdzić m.in. wzory printów z kategorii „hobbystyczne” i ”śmieszne nadruki”.

Ładowanie...