Od dnia 19.05.2023 obowiązuje nowy regulamin.
FILTROWANIE wyczyść filtry ×
Kolor
Zakres cenowy

DLA POZYCJONERA

W tej kategorii znajdziesz zabawne koszulki, kubki i gadżety dla pozycjonerów. Poszukujesz humorystycznego prezentu dla seowca? Potrzebny upominek dla kumpla z pracy? Oto zestaw najciekawszych haseł, grafik i nadruków, zebranych z myślą o tych, którzy dzielnie walczą o pierwsze miejsca w „Guglu”. Nasze bestsellery to przede wszystkim śmieszne koszulki z nadrukiem – czyli uniwersalny, wysoce praktyczne prezent, którym nie pogardzi żaden seowiec. Znajdziesz na nich różnorodne hasła, trafnie oddające poziom kreatywności i ciężar pracy „władców wyszukiwarek”. Polecamy zarówno hasła uniwersalne ("If you're not first, you're last"), jak i bardziej hermetyczne, zrozumiałe głównie w branży SEO („U mnie na zielono”). Mamy też zabawne prezenty dla pozycjonerów celujących w optymalizację czasu pracy („To się wtyczką zateguje”). Kategoria jest wciąż uzupełniana o oryginalne inspiracje i nowe typy gadżetów, na których możemy umieścić nadruk. Pamiętaj o możliwości tworzenia zestawów i opcji eleganckiego opakowania prezentu.
Filtruj

Wybrane opcje:
  • Dla pozycjonera
  • Według zawodu
64,90 zł
2 kolory
59,90 zł
2 kolory
84,90 zł
15 kolorów
79,90 zł
15 kolorów
84,90 zł
15 kolorów
79,90 zł
15 kolorów
70,90 zł
Fullprint
84,90 zł
15 kolorów
79,90 zł
15 kolorów
70,90 zł
Fullprint
84,90 zł
15 kolorów
84,90 zł
15 kolorów

Prezent dla pozycjonera

 

Czym zajmuje się pozycjoner?


Pozycjoner lub „seowiec” to osoba odpowiedzialna za całokształt procesów, związanych z osiągnięciem przez stronę jak najwyższej pozycji w internetowych wyszukiwarkach. Brzmi jak zawód „łatwy, lekki i przyjemny”? Specjaliści doświadczeni w bojach z algorytmami szybko rozwieją Twoje złudzenia. Pozycjonowanie stron jest procesem długotrwałym, wymagającym cierpliwości i precyzyjnej koordynacji różnego typu działań. Praca pozycjonera to nie tylko pozyskiwanie linków, dobieranie słów kluczowych i znajomość narzędzi SEO (takich jak Google Analytics, Semstorm, Senuto). Równie istotną jest umiejętność tworzenia mądrych strategii promocyjnych strony oraz analizowanie działań konkurencji. Seowiec powinien też szybko reagować na zmiany w algorytmach i przewidywać potencjalne sytuacje kryzysowe. Kto wie, może właśnie teraz konkurencja urządza skuteczną szeptankę na forach lub podrzuca negatywne opinie?

Podsumowując: seo ninja prowadzi dość trudny i monotonny żywot, nierzadko wymagający dodatkowej, pozytywnej motywacji. I tu pojawia się okazja do sprawienia niespodzianki koledze, współpracownikowi lub mężowi, parającemu się tym trudnym zawodem. Szukasz zabawnego prezentu dla pozycjonera? Potrzebujesz oryginalnych gadżetów do biura? Bądź na bieżąco z Prezent Simple i naszymi najnowszymi wzorami nadruków!

Koszulka dla seowca – wybieramy wzór „na czasie”


Jakie hasło na koszulkę dla pozycjonera? Poznaj nasze inspiracje rodem ze ściśle tajnych forów i grup dla specjalistów od SEO. Dowcipy i memy o seowcach zmieniają się w tempie aktualizacji algorytmów „Gugla”. Istnieją jednak hasła uniwersalne, doskonale oddające specyfikę zawodu, które polecimy zarówno pozycjonerskim świeżakom, jak i starym wyjadaczom profesji.

Przykładowy nadruk:Opis
Precle, katalogi, trochę szeptanki i masz efekty Esencja zawodu pozycjonera, czyli prosta, treściwa i oczywista porada “specjalisty”. Efekty w miesiąc!
Gdy na grupie pytasz czy katalogowanie działa Prosty sposób na to, aby szybko i skutecznie rozpętać burzę na forum dla pozycjonerów.
Pozycjonowanie z gwarancją efektu Fraza wytrych, która otworzy nam drzwi do zainteresowania potencjalnego klienta. Gorzej, gdy trafimy na osobę wyznającą zasadę „płacę tylko za efekty!”
U mnie na zielono Prawidłowa optymalizacja strony to podstawa. Wtyczki pod kontrolą? To działamy! Fraza używana, gdy “wszystko jest ok” / “pozycje rosną”
To się wtyczką zateguje „Tentegowanie” wtyczką to kluczowa umiejętność w świecie amatorów SEO oraz systemu wordpress.
Do you want to see my "long tail"? Pokazać Ci mój "długi ogon"? Coś dla fanów subtelnej perswazji i długich słów kluczowych.
Znam najlepsze pozycje Bo pewność siebie to podstawa do zdobycia satysfakcjonujących pozycji.
Gulugulu Poprawna wymowa zawsze na propsie!
Wysoki sądzie, te linki to tak same, naturalnie się pojawiły Gdy zastanawiasz się, czym skończy się Twoja przygoda z Black Hat SEO.
If you're not first, you're last O tym, dlaczego zawsze warto skupiać się na targecie.
How many seos does it take to change a lightbulb? lightbulbs, light bulb, light bulbs, light-bulbs Pozycjonerski suchar czy prawda o zawodzie?
Yeah, if you could make us #1 on google over the weekend. That'd be great Klient nasz Pan!

 

Narzędzia SEO – a może tak… śmieszny kubek?


Praca pozycjonera bywa stresująca, szczególnie wtedy, gdy klient domaga się szybkich i widocznych efektów. W Prezent Simple rozumiemy potrzebę odreagowania korporacyjnego pędu. Zestresowanym seowcom (i ich bliskim) polecamy zabawne upominki oraz oryginalne gadżety do biura. Chcesz osłodzić sobie trudy codziennej walki o najwyższe pozycje w „Gulugulu”? Postaw na biurku pojemny kubek z zabawnym nadrukiem i wypełnij go kawą, yerbą lub herbatką ziołową. Szukasz zabawnego upominku dla kumpla z pracy lub szefa? Wybierz treściwe hasło, które z dumą będzie nosił do pracy. Polecamy też nadruki i gadżety z podobnych kategorii tematycznych. Być może zainteresują Cię nasze propozycje prezentów dla programistów, grafików lub korpoludków?

Nie masz czasu na szukanie eleganckiego opakowania upominku? Nie martw się! W Prezent Simple wiemy, że „czas to pieniądz” – nie tylko w świecie SEO. Zapakujemy prezent za Ciebie i zadbamy o to, aby jak najszybciej dotarł do osoby, którą chcesz obdarować.

Ps. jeśli walka o target nie jest Twoją mocną stroną, zapraszamy do kategorii nadruków o lżejszym wydźwięku. Znajdziesz je m.in. pod hasłem „prezenty dla piwosza” („Piątek, piąteczek”).

Ładowanie...