Od dnia 19.05.2023 obowiązuje nowy regulamin.
FILTROWANIE wyczyść filtry ×
Kolor
Zakres cenowy

DZIEŃ DZIADKA

Dzień Dziadka to jedno z najważniejszych, polskich świąt. Okazja do wyrażenia i celebrowania wdzięczności wobec seniorów. Szukającym prezentu dla dziadków polecamy podkategorię z humorystycznymi wzorami nadruków. Znajdziesz tu zarówno uniwersalne grafiki, jak i zabawne hasła – idealne na nadruk lub grawer. Każdy z dostępnych typów ubrań posiada wiele wersji kolorystycznych. Na stronie produktu sprawdzisz, jak dany print prezentuje się na wybranym tle. Podpowiemy Ci także, który z gadżetów sprawdzi się jako idealny dodatek do T-shirtu. Zachęcamy do porównywania wzorów z różnych kategorii – od zawodowych po hobbystyczne. Nie martw się brakiem pomysłu na kreatywny prezent. Z Prezent Simple znajdziesz coś dla dziadka – wędkarza, kierownika budowy, kucharza, śmieszka i fana Janusza Nosacza
Filtruj

Wybrane opcje:
  • Dzień Dziadka
  • Na okazje

Prezent na Dzień Dziadka

Kategoria prezentów o specjalnym przeznaczeniu – dla dziadków, seniorów, emerytów i osób „młodych duchem”. Znajdziesz w niej najciekawsze inspiracje zakupowe, które pomogą Ci wybrać ten jeden, idealny prezent dla dziadka. Na stronie głównej podkategorii zobaczysz m.in. wzory śmiesznych koszulek z nadrukiem. Warto jednak wiedzieć, że każdy z prezentowanych wzorów można nadrukować na dowolnym typie produktu dostępnego w sklepie. Za każdym razem możesz sprawdzić, jak wybrany wzór prezentuje się na ubraniu lub gadżecie. Dzięki rozbudowanej ofercie sklepu możesz dowolnie komponować zestawy upominkowe dla dziadka. Idealny pakiet da się zestawić pod kątem jednolitej stylistyki (nadruk, hasło, grafika), rodzaju akcesoriów (kuchenne, biurowe, wędkarskie) lub typu ubrań. Warto także zadbać o estetyczne opakowanie upominku – wystarczy, że na stronie produktu zaznaczysz opcję opakowania w formie prezentu.

Z sentymentem i poczuciem humoru – szukamy prezentu dla Dziadka

Nie ma jednego, idealnego przepisu na udany upominek dla seniora. Członkowie naszych rodzin mają różne preferencje, zainteresowania i potrzeby – warto się nimi kierować podczas wyboru prezentów. Poszukiwania idealnego upominku dla Dziadka możesz rozpocząć od tej podkategorii. Sprawdź nasze, najnowsze wzory i zobacz, jaki zestaw możesz z nich złożyć.

Uniwersalne hasło w stylu „Branie zaczyna się po 60tce” może stać się motywem stylistycznym sympatycznego zestawu ubrań lub gadżetów. Przykładowy zestaw dla dziadka - wędkarza może obejmować m.in. przewiewny T-shirt z nadrukiem, czapkę z daszkiem i sportową nerkę. Pakiet da się poszerzyć o śmieszne akcesoria wędkarskie – znajdziesz je w jednej z podkategorii tematycznych. Idąc tropem zawodowo - hobbystycznym łatwo zestawisz pakiet dla pracownika budowy, kucharza, sportowca czy „złotej rączki”. W sklepie dostępne są także akcesoria dla kawoszy i miłośników chmielowych trunków.

Sentymentalne prezenty na Dzień Dziadka mogą przybrać dowolną, wybraną przez Ciebie formę. Jeśli zależy Ci na personalizacji, możesz w prosty sposób zmienić lub dopisać tekst do prezentowanego hasła. Wystarczy drobna zmiana, wprowadzona w generatorze nadruku. Ta opcja przypadnie do gustu osobom, które chcą np. wpisać w nadruk spersonalizowane życzenia („Od kochających wnuków”, „Dla najlepszego Dziadka na świecie”). Nową, ciekawą opcją jest możliwość umieszczenia spersonalizowanego graweru na akcesoriach drewnianych lub szklanych. Do wyboru mamy m.in. piękne modele karafek na nalewki i dekoracyjne skrzynki na alkohol.

Z dystansem do sędziwego wieku

Co kupić dziadkowi, który ma specyficzne poczucie humoru? Zamiast prezentu z kategorii uniwersalnych warto sprawdzić projekty ze śmiesznymi nadrukami. Część pomysłów podsuniemy Ci w podkategorii „na Dzień Dziadka” i „Dla Dziadka”. Polecamy też gorąco wzory typu „śmieszne nadruki”, „dla śmieszka” oraz bestsellerową kategorię „Nosacz” („Kurła, kiedyś to było”).

Ładowanie...