Od dnia 19.05.2023 obowiązuje nowy regulamin.
FILTROWANIE wyczyść filtry ×
Kolor

DLA MECHANIKA

Prezent dla mechanika - niszowa, ale bardzo ciekawa kategoria z upominkami dla przedstawicieli jednego z najbardziej pożądanych fachów na rynku. Mechanicy – profesjonaliści, zawodowcy, ale i domorośli amatorzy motoryzacji – są wśród nas. Szukasz zabawnego prezentu dla taty, męża lub kolegi parającego się tym fachem? Potrzebny podarunek z „przymrużeniem oka”? A może chcesz zamienić banalny prezent urodzinowy na zabawny gadżet lub oryginalną koszulkę? W tej kategorii umieściliśmy komplet wzorów napisów i grafik, związanych z pracą mechanika, motoryzacją i warsztatem naprawczym. Wybieraj spośród najciekawszych wzorów koszulek, kubków i dostępnych gadżetów. Stwórz własny „zestaw dla mechanika” lub „zestaw dla złotej rączki” – my pomożemy je zapakować i dostarczymy w mgnieniu oka
Filtruj

Wybrane opcje:
  • Dla mechanika
  • Według zawodu

Prezent dla mechanika


Czy łatwo znaleźć idealny prezent dla mechanika? Co podarować osobie przewrażliwionej na punkcie najdrobniejszych wad i usterek produktu? Na szczęście dla kupujących fachowcy Prezent Simple zestawili w tej kategorii produkty bez wad – czyli najświeższe wzory grafik i napisów na koszulki dla mechaników (i nie tylko…). Pod hasłem „prezent dla mechanika” znajdziesz najciekawsze pomysły na podarunki zarówno dla fachowców w zawodzie (prezent urodzinowy, imieninowy lub jubileuszowy), jak i dla osób hobbystycznie zajmujących się wszelkiego typu naprawami. Mówiąc krótko: jest to kategoria upominków dla starych wyjadaczy i osób typu „złota rączka”. Masz w rodzinie tatę-mechanika, męża, szwagra lub kumpla specjalizującego się w naprawach? Zmień nudny, sztampowy prezent na praktyczny podarunek, który wywoła uśmiech i będzie dumnie noszony w warsztacie pracy. Możesz postawić na coś takiego jak koszulki z nadrukiem, kamizelkę odblaskową, śmieszny kubek lub oryginalny zestaw upominkowy. Pamiętaj, że nasz asortyment jest cały czas uzupełniany o nowe wzory i produkty!

W tym zestawie przeważają upominki i hasła humorystyczne, związane m.in. ze stereotypowym postrzeganiem typowego, polskiego mechanika. Mamy zatem coś dla fanów koszulek z nosaczem („mechanik pryma sort”) i miłośników internetowych memów („to się zateguje”). Fanom prezentów „z jajem” polecamy także gadżety zainspirowane kultowymi powiedzonkami, przypisywanymi mechanikom i pracownikom warsztatów samochodowych: „Niemiec płakał, jak sprzedawał”, „gwarancja do bramy i się nie znamy”, „akumulator odłanczam i błędy same znikajo”. Dodajmy do tego hasło budzące grozę każdego właściciela czterech kółek, który trafił pod dach mechanika „Janusza”: „panie, spierdoliło się na amen”… Codzienna praca fachowca bywa źródłem stresu i rozmaitych napięć. W Prezent Simple wiemy, jakim upominkiem osłodzić żywot mechanika, a jakim prezentem zaskoczyć „złotą rączkę”. Pomożemy Ci szybko i sprawnie przygotować idealny upominek na urodziny, imieniny lub okrągły jubileusz. Sprawdź też koniecznie nasze kategorie urodzinowe i hobbystyczne.

Ładowanie...