Od dnia 19.05.2023 obowiązuje nowy regulamin.
FILTROWANIE wyczyść filtry ×
Kolor

PATRIOTYCZNE

Odzież patriotyczna to kategoria z najciekawszymi wzorami nadruków, odnoszącymi się do polskiej historii, symboliki i barw narodowych. Polecane zarówno do stylizacji casualowych, jak i na specjalne okazje np. imprezy sportowe. Szeroka tematyka haseł: od uniwersalnych, odnoszących się do barw Biało-Czerwonych po grafiki historyczne z kategorii Polska Walcząca, NSZ, husaria, polskie lotnictwo, powstania narodowe, symbolika AK i podobne. Znajdziesz tu najnowsze wzory grafik i haseł patriotycznych w wersji na ubrania, gadżety i akcesoria. W tej kategorii dostępna jest m.in. odzież patriotyczna męska i damska. Niektóre typy grafik można także nadrukować na ubrania dziecięce, dostępne w ofercie sklepu.
Filtruj

Wybrane opcje:
  • Patriotyczne

Odzież patriotyczna

Kategoria ze wzorami nadruków na odzież patriotyczną – męską, damską i dziecięcą. Zróżnicowana, aktualizowana oferta printów nawiązujących do historii Polski. Znajdziesz tu motywy graficzne odnoszące się m.in. do polskich barw narodowych, godła, symboliki historycznej i szeroko rozumianej symboliki wojskowej. Prezentowane modele są przeznaczone do stylizacji codziennych – sportowych, casualowych. Dostępne są wzory klasyczne oraz grafiki z podkategorii patriotyczna odzież uliczna. Na stronie głównej udostępniamy wizualizacje T-shirtów, ale prezentowane wzory można nadrukować na większość typów akcesoriów i gadżetów dostępnych w sklepie.

Wybierz interesujący Cię wzór i sprawdź jak prezentuje się na dostępnych wersjach kolorystycznych koszulek. W rozwijanym menu, dostępnym w opisie produktu, zobaczysz na jaki typ akcesoriów możemy nadrukować wybraną grafikę. Do wyboru masz ogromny zestaw gadżetów – od biurowych po sportowe. Jest to ciekawa opcja dla osób szukających zestawu z kategorii „prezenty patriotyczne”. W zależności od własnych preferencji łatwo zestawisz m.in. oryginalną, sportową stylizację. Przykładowy zestaw może obejmować T-shirt, bluzę z kapturem, czapkę z daszkiem i wygodny, sportowy plecak. Nasze nadruki ładnie prezentują się na różnych typach produktów – od kubków, po wklejki, plakaty i torby bawełniane.

Wzory patriotyczne – jaki nadruk wybrać?

Koszulki patriotyczne

W kategorii „odzież patriotyczna” udostępniamy m.in. klasyczne modele nadruków z motywami biało-czerwonej flagi i polskiego godła. Wzory grafik idealne m.in. do stylizacji kibicowskich, na imprezy sportowe – różne typy koszulek i bluz zarówno w męskiej, jak i damskiej wersji. Dodatkowa zaleta to pełna tabela rozmiarów i kilkanaście dostępnych wersji kolorystycznych.

W nurcie historycznym

Czyli klasyczny typ ubrań patriotycznych. Kluczowym wyróżnikiem tej podkategorii są dopracowane wzory grafik, dokładnie oddające wybrany typ historycznej symboliki np. Polski Walczącej. Kolorowe nadruki spełniają wysokie standardy jakości. Barwy nie spierają się, a ubrania są wytrzymałe i odporne na wielokrotne użytkowanie.

Nadruki militarne, T-shirty militarne

Kolejna, bardzo popularna podkategoria nadruków, obejmująca wzory nawiązujące do historycznej i aktualnej symboliki Wojska Polskiego. Projekty, które najlepiej prezentują się na klasycznych T-shirtach, bluzach i koszulkach moro. Polecamy szczególnie modele w typowej kolorystyce „militarnej” – ciemnozielonej, czarnej, granatowej i piaskowej.

Akcesoria patriotyczne, dodatki, gadżety

Szeroki wybór produktów, na które można nadrukować (lub wygrawerować!) wybrany wzór. Fanom militariów polecamy szczególnie praktyczne gadżety – plecaki moro, metalowe zapalniczki, piersiówki, torby na ramię i sportowe plecaki.

Ładowanie...