UWAGA: Komunikat o zamknięciu serwisu 5 maja 2024 roku.
FILTROWANIE wyczyść filtry ×
Kolor
Zakres cenowy

DLA MAMY

Prezent dla mamy – praktyczny i uniwersalny czy przemyślany, z nutką humoru? Niezależnie od charakteru okazji warto zadbać o to, aby idealny upominek dla naszych najbliższych wywołał pozytywne wrażenie. Zakup prezentu dla mamy to niepowtarzalna okazja do sprawdzenia się w znajomości hobby, zainteresowań i preferencji drugiej osoby. Zadaj sobie pytanie o to, czy Twoja mama ma poczucie humoru. Jeśli tak, podpowiemy Ci, jaki typ nadruku najlepiej sprawdzi się na koszulce, kubku lub wybranym gadżecie dla osoby z dystansem do swojej rodzicielskiej roli. Znajdziemy też wzory dla miłośniczek tradycyjnych, uniwersalnych upominków. Tu polecimy Ci m.in. zabawne hasła na okrągłe urodziny – 40, 50, 60. Przekonaj mamę, że „Życie zaczyna się po 50-tce”!. Możesz także wykorzystać wzór związany z miesiącem urodzin („Księżniczki rodzą się w maju”). Sprawdź też koniecznie nasze nadruki z kategorii „hobby”. Znajdziesz w nich zabawne grafiki m.in. dla kawoszy, miłośników dobrej kuchni i księgowych. Przy wyborze nadruku na koszulkę dla mamy upewnij się, że wybrany jest właściwy rozmiar ubrania. Weź też pod uwagę możliwość wyboru najciekawszej – Twoim zdaniem – wersji kolorystycznej.
Filtruj

Wybrane opcje:
  • Dla mamy
  • Dla kogo

Wszystko dla naszych Mam - prezenty urodzinowe, imieninowe, okazjonalne


W kategorii „Dla Mamy” zebraliśmy najciekawsze inspiracje zakupowe, którymi możesz się posiłkować przy wyborze prezentu urodzinowego, imieninowego lub na dowolną okazję. Aby przyspieszyć i ułatwić Ci wybór udostępniamy także oddzielną kategorię upominków na Dzień Matki.

Nasza oferta obejmuje najnowsze wzory i aktualne inspiracje „na czasie”. Asortyment jest ciągle uzupełniany. Bierzemy pod uwagę zarówno modne nadruki i hasła w stylu evergreen („Najlepsza Mama na świecie”), jak i najnowsze trendy modowe oraz zakupowe. Wiemy, jakie prezenty będą hitami nadchodzącego sezonu, co okaże się bestsellerem, a co modną nowinką. Pomożemy Ci w wyborze idealnego upominku lub w przygotowaniu kompletnego zestawu ubrań i gadżetów dla mamy. Staramy się, aby każdy etap procesu zakupu był czytelny, prosty i bezpieczny – od wyboru prezentu po czas dostarczenia.

Zaskocz, wzrusz, wyraź wdzięczność – upominki dla Mam

Prezent dla Mamy na urodziny


Święto tak istotne wymaga zawsze odpowiedniej oprawy. W Prezent Simple znajdziesz szeroki wybór upominków, które idealnie sprawdzą się jako „urodzinowy prezent dla mamy”. Poszukiwania zacznij od naszych podpowiedzi, dostępnych w tej kategorii – pamiętaj, że ciągle je zmieniamy i uzupełniamy o najnowsze wzory.

  • Jeśli szukasz upominku na tzw. okrągłe urodziny, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – w sklepie dostępna jest oddzielna kategoria. Masz okazję na przygotowanie idealnego zestawu dla mamy, która obchodzi 30, 40, 50, 60, 70 lub 80 urodziny.
  • Gorąco polecamy także nasze kategorie z cyklu „hobbystycznych” – ze zróżnicowaną ofertą oryginalnych nadruków, przeznaczone dla fanów zabawnych i nietypowych gadżetów.
  • Wybierając wzór zwróć koniecznie uwagę na polecane produkty, na które można nałożyć nadruk (rozwijane menu w opisie produktu). Jest to prosta metoda na szybkie przeszukiwanie asortymentu i złożenie ciekawego zestawu – część gadżetów dostępna jest w wersji z estetycznym grawerem.

 

Upominki imieninowe

Szukasz prezentu spersonalizowanego – z imieniem mamy, zabawnym hasłem lub nietypowym nadrukiem? Wybierz jeden z dostępnych wzorów grafiki i wejdź na stronę opisu produktu. Pod zdjęciem wzoru znajdziesz link do generatora nadruków. Zależnie od własnej, kreatywnej wizji możesz dopisać np. imię mamy, jej ulubione powiedzenie lub spersonalizowane życzenia. Opcja zaawansowana to możliwość wgrania własnej grafiki.

Mama pracująca – czyli prezenty z kategorii zawodowych


Kolejna z podkategorii upominkowych, przeznaczona dla mam, które spełniają się w rolach zawodowych. W Prezent Simple znajdziesz zestawy śmiesznych gadżetów przeznaczone m.in. dla pielęgniarek, lekarek, księgowych i nauczycielek. Warto też zwrócić uwagę na kategorię tzw. nowych zawodów kreatywnych – od grafiki po programowanie. Szeroka oferta umożliwi Ci łatwe zestawienie kompletu śmiesznych upominków dla mamy pracującej w urzędzie lub korporacji. Przeglądaj kategorie, znajdź najciekawsze wzory i zestawiaj je w dowolny sposób.

Ładowanie...