UWAGA: Komunikat o zamknięciu serwisu 5 maja 2024 roku.
FILTROWANIE wyczyść filtry ×
Kolor

DLA HODOWCY GOŁĘBI

Nie wiesz jaki prezent dla hodowcy gołębi wybrać? Poniżej znajduje się kategoria ubrań, gadżetów oraz inspiracji upominkowych, stworzonych z myślą o miłośnikach gołębiarstwa. Miejsce w którym znajdziesz najciekawsze wzory nadruków na T-shirty i rozmaite akcesoria. Ciekawy zestaw pomysłów na prezenty urodzinowe, jubileuszowe lub okazjonalne dla Taty, Dziadka, kolegi lub współpracownika, który zajmuje się hodowlą gołębi. Wszystko w jednym miejscu, abyś mógł wygodnie przeglądać i porównywać wzory. Większość ubrań prezentowanych na głównej stronie podkategorii dostępna jest w kilkunastu opcjach kolorystycznych, w wersjach damskich i męskich oraz w pełnej tabeli rozmiarowej.
Filtruj

Wybrane opcje:
  • Dla hodowcy gołębi
  • Dla hobbysty

 

Prezent dla hodowcy gołębi

 

Kategoria ubrań, gadżetów oraz inspiracji upominkowych, stworzonych z myślą o miłośnikach gołębiarstwa. Miejsce w którym znajdziesz prezent dla hodowcy gołębi, najciekawsze wzory nadruków na T-shirty i rozmaite akcesoria. Ciekawy zestaw pomysłów na prezenty urodzinowe, jubileuszowe lub okazjonalne dla Taty, Dziadka, kolegi lub współpracownika, który zajmuje się hodowlą gołębi. Wszystko w jednym miejscu, abyś mógł wygodnie przeglądać i porównywać wzory. Większość ubrań prezentowanych na głównej stronie podkategorii dostępna jest w kilkunastu opcjach kolorystycznych, w wersjach damskich i męskich oraz w pełnej tabeli rozmiarowej.

 

Jaki prezent dla gołębiarza?

 

Koszulki dla gołębiarza, które nosi się z dumą

 

Sztandarowym asortymentem sklepu Prezent Simple są śmieszne koszulki z nadrukiem, podzielone kategoriami pod względem tematyki. Z myślą o fanach gołębiarstwa przygotowaliśmy oddzielny zestaw zabawnych haseł i grafik. Wybierz ten, który Ci najbardziej odpowiada i przejdź na stronę produktu. Sprawdź koniecznie, jak wybrany napis prezentuje się na różnych wersjach kolorystycznych T-shirtu. Na stronie głównej podkategorii znajdziesz wzory na białym lub czarny tle – czyli opcję najbardziej uniwersalną. W poszukiwaniu idealnego prezentu warto jednak przetestować pełną paletę barw. Niektóre wzory ładnie „zgrywają się” z kolorystyką moro, inne dobrze wypadają na tle pastelowych kolorów.

Koszulka dla gołębiarza nie musi mieć wzoru zaprezentowanego na podglądzie. Osoby ze smykałką do kreatywnych rozwiązań mogą wgrać własną grafikę lub zmienić aktualny wzór. Ciekawym pomysłem jest m.in. dopisanie imienia solenizanta, zabawnego powiedzenia lub krótkich, spersonalizowanych życzeń. Koszulka dla hodowcy gołębi to świetny pomysł na prezent, bez względu na okazję.

 

Zabawne gadżety dla hodowcy gołębi

 

Podobny zabieg można wykonać w stosunku do każdego z dostępnych gadżetów. Po rozwinięciu menu wzoru nadruku mamy podgląd kilkudziesięciu typów ubrań i produktów. Wśród nich mamy m.in. kubki dla gołębiarzy i inne gadżety dla hodowcy gołębi. W każdym przypadku możemy sprawdzić, jak prezentuje się wybrane hasło. Jest to także prosty sposób na złożenie sympatycznego zestawu upominkowego. Przykładowy “pakiet” dla fana gołębiarstwa może obejmować m.in. T-shirt z nadrukiem, czapkę z daszkiem i wygodną torbę sportową lub plecak. Prezent o charakterze sentymentalnym to np. karafka z grawerem i zestaw kufli lub kieliszków. Dostępny jest też szeroki wybór akcesoriów kuchennych i biurowych.

 

Praca „w terenie” – idealny prezent dla hodowcy gołębi

 

Do zakupu prezentu „dla hodowcy gołębi” możemy podejść od strony czysto praktycznej. Jakie akcesoria przydadzą się w pracy przy tym nietypowym hobby? Do wyboru mamy szeroką ofertę ubrań – od koszulek dla hodowcy gołębi, przez ciepłe bluzy z kapturem po wygodne czapki z daszkiem. Warto także sprawdzić ofertę toreb na ramię, nerek i plecaków sportowych. Nie zapominajmy o uniwersalnych upominkach typu kubek termiczny czy fartuch kuchenny. Wybór akcesoriów jest ogromny, wystarczy tylko wskazanie wzoru i decyzja odnośnie wersji kolorystycznej. Jakość produktu, bezpieczeństwo opakowania i szybkość przesyłki zapewnia Prezent Simple.

 

Ładowanie...