Od dnia 19.05.2023 obowiązuje nowy regulamin.
FILTROWANIE wyczyść filtry ×
Kolor
Zakres cenowy

DZIEŃ NAUCZYCIELA

Wśród pomysłów na prezent z okazji dnia nauczyciela można znaleźć wiele gadżetów, które ucieszą każdego pedagoga. Są wśród nich koszulki z napisem, który zawiera anegdoty dotyczące nauczanego przedmiotu. Z całą pewnością będzie to osobisty, a jednocześnie zabawny prezent nawiązujący do wykonywanej codziennie pracy. Dodatkowo nauczyciel może założyć go podczas mniej oficjalnych wydarzeń szkolnych i wycieczek. Nie ma wątpliwości, że kubek to także ciekawa propozycja. Warto zadbać, aby znalazł się na nim napis bądź rysunek adekwatny do charakteru nauczyciela lub nauczanego przedmiotu.
Filtruj

Wybrane opcje:
  • Dzień Nauczyciela
  • Na okazje
84,90 zł
11 kolorów

Prezent na dzień nauczyciela


Prezent na dzień nauczyciela może stanowić bardzo duże wyzwanie. W końcu jest to podarunek dla osoby, do której uczniowie muszą mieć szacunek, ale jednocześnie warto zadbać, by był on ciekawy, zabawy i nietuzinkowy. Dlatego dobrze jest wybrać prezent, który rozbawi, ale jednocześnie także ucieszy nauczyciela. Co najlepiej wybrać? Oto kilka pomysłów na trafiony prezent dla nauczyciela.

Po pierwsze koszulka


Jak już wspomniano koszulka to świetny pomysł na prezent. Należy tylko pamiętać, aby wystrzegać się nudnych koszulek, które nie mają żadnego związku z pracą nauczyciela. Żeby uniknąć tego problemu, warto zdecydować się na koszulki z napisem. Na froncie koszulki może znajdować się jego złota myśl bądź stałe powiedzonko, z którym wszyscy będą go kojarzyć. Innym pomysłem mogą być także cytaty z literatury, wzory matematyczne lub ich przekręcone, zabawne odpowiedniki. Dla każdego wychowawcy można takie zakupić koszulkę, która będzie spójna z koszulkami, jakie zakupi sobie cała klasa. To idealny sposób, aby podkreślić, że klasa i wychowawca są zespołem. Nie ma zatem wątpliwości, że koszulka to idealny prezent, który daje wiele możliwości do wyboru.

Po drugie kubek


Innym świetnym rozwiązaniem na prezent może być kubek. Można go potraktować podobnie do koszulki i dodać do niego odpowiedni napis lub nadruk. Taki kubek będzie spersonalizowany, wiec nauczyciel będzie wiedział, że został on przygotowany specjalnie dla niego. Co można nadrukować na kubku? Podobnie, jak w przypadku koszulki może to być tekst nawiązujący do nauczanego przedmiotu lub cytaty charakterystyczny dla danego nauczyciela. Dobrym pomysłem jest także nadrukowanie ważnego zdjęcia, np. całej klasy, zdjęcia z wycieczki itp. lub obrazka, który ma jakieś znaczenie. Im bardziej zadba się o szczególny, tym kubek będzie bardziej podkreślał, że jest prezentem przemyślanym. Co więcej, taki prezent przyda się do picia kawy lub innych napojów pomiędzy męczącymi zajęciami.

Prezent i okazja, czyli kiedy podarować nauczycielowi prezent?


Jest kilka okazji w ciągu roku, które mogą wiązać się z koniecznością zakupu prezentu. Pierwszym z nich, który pojawia się niedługo po rozpoczęciu roku szkolnego, jest dzień nauczyciela. Wspomniane rodzaje prezentów będą idealnym rozwiązaniem na tę okazję. Podkreślą rodzaj wykonywanej pracy i pozwolą ją docenić w tym szczególnym dniu. Podobne prezenty sprawdzą się nie tylko w tym dniu. Inną okazją mogą być imieniny bądź urodziny nauczyciela. Bez wątpienia jest to okazja prywatna, ale w niektórych szkołach lub klasach nauczyciele świętują takie ważne dni wraz z uczniami. Wszystko zależy od relacji oraz zwyczajów. Kubek czy też koszulka mogą być ciekawą alternatywą na prezent dla nauczyciela z okazji zakończenia roku szkolnego. Z powodzeniem prezent ten zastąpi kwiatki oraz czekoladki. Taki prezent może być także rodzajem pożegnania od klasy, która już odchodzi z danej szkoły lub po prostu rozstaje się z obecnym wychowawcą.

Jak wybrać dobry prezent na dzień nauczyciela?


Wybierając prezent na dzień nauczyciela lub inną okazję, warto zwrócić uwagę na kilka podstawowych aspektów. Po pierwsze trzeba wziąć pod uwagę, jakiego przedmiotu uczy dany nauczyciel. Ma to kluczowe znaczenie. Ponadto dobrze też wiedzieć, jakie ma zainteresowania oraz gusta. W znacznym stopniu ułatwi to dobranie odpowiedniego prezentu. Kolejną rzeczą, jaka może być istotna podczas wyboru prezentu będzie wiek. W końcu inny prezent może być stosowny dla nauczyciela, który ma 30 lat, a inny dla osoby, która niedługo odejdzie na emeryturę.

Gdzie znaleźć prezent?


Prezenty dla nauczyciela najszybciej można znaleźć w internecie. Duży wybór koszulek i kubków z całą pewnością pozwoli wybrać ciekawy prezent. Jest to także ogromna oszczędność czasu. Strony internetowe z prezentami mogą podsunąć także bardzo ciekawe propozycje, na które samemu ciężko wpaść. Warto w pierwszej kolejności odwiedzić zatem sklepy online z prezentami, takie jak np. Prezent Simple.

Ładowanie...