Dla nauczyciela

Co kupić na Dzień Nauczyciela, zakończenie roku szkolnego czy urodziny wychowawcy klasy? Prezent dla nauczyciela to specyficzna kategoria upominków, wymagająca wyczucia i znajomości charakteru naszego ulubionego „belfra”. Osobom borykającym się z naszą edukacją najczęściej kupujemy symboliczne, śmieszne prezenty typu koszulka z nadrukiem czy zabawny kubek. W tej kategorii znajdziesz szereg inspiracji zakupowych – od drobnych prezentów po rozbudowane zestawy upominkowe. Oczywiście wszystko dla pedagogów, którym poczucie humoru nie jest obce…

Prezent dla nauczyciela


Co kupić nauczycielowi na zakończenie roku szkolnego? Co podarować ulubionemu wychowawcy na Dzień Nauczyciela? Jaki, symboliczny upominek wręczyć opiekunowi roku? To pytania, z którymi rokrocznie boryka się tysiące uczniów (i ich rodziców…). Wraz z zakończeniem dowolnego typu edukacji zastanawiamy się nad tym, jak wyrazić sympatię wobec osób, zajmujących się tym wyjątkowo „niewdzięcznym” zawodem. Prezent Simple przychodzi z pomocą zarówno tym, którzy szukają szybkich pomysłów na „prezent dla belfra”, jak i tym, którzy potrzebują nieco więcej czasu na skompletowanie idealnego zestawu upominkowego.

„Kochaj nauczyciela swego – możesz mieć gorszego!”


Nauczyciel to zawód specyficzny, bardzo wymagający, niewdzięczny a przy tym obarczony wieloma mitami. Każdy z nas na jakimś etapie edukacji natknął się zarówno na wyjątkowo surowego belfra (którego potem po latach wspomina się z sentymentem…), jak i na pedagoga pasjonata, który potrafił zarazić miłością do matematyki, historii czy języka obcego. Czy tego chcemy, czy nie – nauczyciele mają ogromny wpływ na nasze życie. Idealnie, jeśli zdajemy sobie z tego sprawę i jesteśmy w stanie docenić tych najbardziej oddanych pracy – chociażby poprzez wręczenie drobnego upominku z okazji ich święta.

Czym kierować się w trakcie szukania idealnego podarunku? Większość doświadczonych pedagogów ma duże poczucie humoru i solidny dystans do swojej osoby jako „wychowawcy młodego pokolenia”. Warto pójść w tym kierunku, szczególnie wtedy, gdy zależy nam na wyborze prezentu o specjalnym, humorystycznym wydźwięku.

Zabawne upominki dla nauczyciela


Edukacja młodego pokolenia wymaga wyjątkowej cierpliwości – o czym wiedział m.in. najsłynniejszy, polski belfer, czyli Adaś Miauczyński (bohater kultowego „Dnia Świra”).
Poczucie humoru, dystans i umiejętność rozładowywania sytuacji konfliktowych to cechy niezbędne w trudnej pracy pedagoga. Podarunki “z przymrużeniem oka” to idealny pomysł na prezent dla kogoś, kto potrzebuje w swej pracy dużej dawki optymizmu.

Prezent Simple zaprasza do zapoznania się z najnowszymi wzorami nadruków na koszulki i gadżety dla nauczycieli. Wybierz zabawny wzór i sprawdź, jaki typ produktu (T-shirt? czapka z daszkiem? fartuch kuchenny?) jest dostępny w podanej kategorii.

Prezent dla polonistki, prezent dla matematyka


“Co was tak śmieszy? Powiedzcie na głos, to wszyscy się pośmiejemy” – hasło, które chyba każdy z nas choć raz usłyszał w szkole. Oczywiście to tylko jedno z wielu standardowych powiedzonek naszych nauczycieli. Do zestawu szkolnych „sucharów” dodamy też powiedzonka w stylu „Dzwonek jest dla mnie!” lub „Bardzo dobrze. Siadaj! Trójka z plusem”. Zabawne porzekadła nauczycieli możemy wykorzystać jako motyw przewodni zestawu prezentowego dla polonisty, historyka czy informatyka.

Prezent Simple proponuje zarówno klasyczne, jak i bardziej nowoczesne wersje szkolnych haseł. “Wypijmy za błędy… wziąść, włanczać, przyszłem” – to nadruk na koszulkę lub kubek, który osłodzi trudy pracy naszej ulubionej polonistki. Mamy też coś dla nauczycieli języka angielskiego ("Prezent simpul i prezent kontinjus - to były czasy...", “You had me at proper spelling and grammar”), bibliotekarzy (“Literatura PANY”), matematyków („And then satan said: Put the alphabet in maths”), informatyków („Born to code. Forced to work”) i fizyków (“Science doesn't care what you believe").

Uniwersalny zestaw upominkowy na Dzień Nauczyciela


Jeżeli nasz pedagog preferuje uniwersalne upominki, warto postawić na estetyczny prezent z nadrukiem o neutralnym wydźwięku np. koszulkę lub kubek z napisem “{geek}”. Możemy też przeglądać kategorie prezentowe pod kątem określonym produktów. Co zamiast zabawnego T-shirtu? Być może nasz wychowawca kolekcjonuje określony typ gadżetów? W sklepie znajdziesz m.in. kamizelki odblaskowe, torby sportowe, torby bawełniane oraz fullprint, czapki, kubki, poduszki, plecaki, podkładki pod mysz (i nie tylko ;)), bokserki, japonki, krawaty, puzzle, naklejki, a nawet plakaty! Czasem zamiast zakupu typowego gadżetu warto zainwestować w zabawny plakat, który zawiśnie np. w waszej klasie lub w pokoju nauczycielskim.

Prezent dla profesora, promotora lub opiekuna roku

Upominek dla profesora lub promotora pracy zaliczeniowej to kategoria, która nie zawsze musi się kojarzyć z eleganckimi, ale bardzo kosztownymi prezentami. Alternatywą może być prezent zabawny, symboliczny, który pozostanie sympatyczną pamiątką na wiele lat. Kto wie, może niejeden poważny profesor polonistyki chciałby w domu założyć koszulkę z wymownym hasłem „Literatura Pany”? Humorystyczny upominek z nadrukiem (koszulka dla promotora, kubek dla profesora) można też potraktować jako uzupełnienie większego zestawu upominkowego.

Darmowa dostawa
od 200 zł
14 dni
na zwrot towaru
Szybka wysyłka
Doceniona jakość